Нет товаров в корзине
GST280A15-C6P
Цена 7 608.48р.
Описание GST280A15-C6P
Mean Well GST220A Series Desktop Power Supply Mean Well GST220A series of industrial 220 W power supplies offer a hig...
Mean Well GST220A Series Desktop Power Supply
Mean Well GST220A series of industrial 220 W power supplies offer a highly reliable desktop styled solution to a wide variety of power management solutions. The GST220A series comes equipped with a 3 pole IEC320-C14 AC inlet, allowing for an input range of 85 V ac to 264 V ac. This series of power supplies boast an efficiency rating of up to 94.5%, coupled with an extremely low no-load consumption rating of below 0.15 W.<BR/>The Mean Well GST220A series is a series of power supplies well suited for both consumer & industrial power solutions.
Mean Well GST220A series of industrial 220 W power supplies offer a highly reliable desktop styled solution to a wide variety of power management solutions. The GST220A series comes equipped with a 3 pole IEC320-C14 AC inlet, allowing for an input range of 85 V ac to 264 V ac. This series of power supplies boast an efficiency rating of up to 94.5%, coupled with an extremely low no-load consumption rating of below 0.15 W.<BR/>The Mean Well GST220A series is a series of power supplies well suited for both consumer & industrial power solutions.
AC-DC Adaptor
| Выходное напряжение | 15В |
|---|---|
| Выходной ток | 17А |
| Мощность | 255Вт |
| Разъем | c6p 6 pin |
| Длина кабеля | 1000мм |
| Средняя наработка на отказ (MTBF) | 181.241000 часов |
| Полная глубина | 46мм |
| Габаритные размеры | 220 x 95 x 46мм |
| Тип регулятора | Импульсный источник электропитания |
| Свойства защиты | Защита от превышения температуры, Защита от перенапряжения, Защита от перегрузкиЗащита от короткого замыкания |
| Тип преобразования сигнала мощности | Перем. ток/ пост. ток - пост. ток |
| Количество выходов | 1 |
| Минимальная температура | -30°C |
В разработке.
Характеристики, параметры
Скачать файлРезультаты поиска по позиции
-
Наименование Отгрузка, дней Наличие, шт. Цена, руб Нужное к-во, шт. GST280A15-C6P
4-6 12 7 608.48
Доставка в регионы
Доставляем по всей России.
Тех. поддержка
Всегда вам поможем.
Скидки и акции
С нами выгоднее.